MONUM atbalstītā Latvijas izlase motokrosā uzvar Junioru Nāciju kausā 09.10.2018

Latvijas jaunākie motokrosisti 2018. gada 6. un 7. oktobrī Beļģijā izcīnīja pirmo un otro vietu sacensību “Coupe de l’Avenir’’ jeb Nākotnes cerību kausa kvalifikācijā. Paši jaunākie MX65 klases sportisti izcīnīja uzvaru, bet MX85 komanda bija otrajā vietā. Deviņi Latvijas izlases sportisti kopvērtējumā izcīnīja uzvaru trīspadsmit valstu konkurencē.

Šajās sacensībās apbalvojumus izcīnīja gan individuāli, gan kopvērtējumā. MX65 klasē 1. vietu kopvērtējumā izcīnīja Jānis Mārtiņš Reišulis (SK Elkšņi), trešo vietu – Markuss Ozoliņš (Kalsnavas MB). Komandu kopvērtējumā savā vecuma grupā kopā ar Tomasu Šaicānu (Salacas Kauss) mūsu sportisti izcīnīja godpilno pirmo vietu trīspadsmit valstu konkurencē.

“Mūsu jaunie sportisti nes Latvijas vārdu pasaulē, un esam gandarīti sniegt savu pienesumu šo jauniešu izaugsmē. Uzvara Beļģijā ir spilgts apliecinājums mūsu jauno motokrosistu spējām un lielajam treneru ieguldītajam darbam. Tā turpināt!” Latvijas Junioru izlases motokrosā komandas sniegumu novērtē MONUM valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš.

MONUM atbalsta sportu kopš 2012. gada, un mēs lepojamies ar ikvienu uzvaru!