BMX Eiropas kausa sacensību 3.kārtā lieliski rezultāti RF MONUM BMX komandas braucējiem 04.05.2015

Šā gada 1 – 3. maijā Francijas pilsētā Messignijā norisinājās Eiropas kausa izcīņas 3. un 4. kārtas sacensības BMX riteņbraukšanā.

Trešā posma sacensībās ļoti labus rezultātus sasniedza MONUM atbalstītie Latvijas bērnu grupas braucēji –  B8 grupā triumfēja RF MONUM komandas braucējs Markus Ozoliņš, kamēr otrais bija Emīls Allers.

Uzvaru B15 -16 grupā puišiem izcīnīja Mikus Strazdiņš. B13 – 14 konkurencē nepārspēts palika Edvards Glāzers.Trešajā posmā no Latvijas sportistiem vīru elites grupā pusfinālā iekļuva Edžus Treimanis, tomēr mūsu sportists finišēja septītais un finālistu vidū nebija. Ceturtā posma lielajā finālā vīru elites grupā trešo vietu izcīnīja Rihards Veide.

Nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Papendālē norisināsies Pasaules kausa otrā posma sacensības, kurās startēs arī MONUM atbalstītā Latvijas BMX izlase.