Noritējusi konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2023 gala ceremonija 11.03.2024

Š. g. 7.martā kultūras pilī Ziemeļblāzma notika Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2023 gala ceremonija, kurā no 145 saņemtajiem pieteikumiem 3 objekti tika izvirzīti Grand Prix saņemšanai un 10 nominācijās sveikti pirmo 3 vietu ieguvēji.
Vienlaicīgi tika godināti konkursa Latvijas Gada inženieris būvniecībā 2023 laureāti.
Atzinību nominācijā Jaunais speciālists saņēma Kristers Alksnis un 1. vietu nominācijā Būvdarbu vadītājs ieguva Mārtiņš Vilce. Patiesi lepojamies ar savu kolēģu sasniegumiem.
Ar godu un lepnumu informējam, ka vienu no Grand Prix balvām ieguva Ogres Valsts ģimnāzijas skolas un sporta ēka (pasūtītājs Ogres novada pašvaldība, projekts NAMS, būvuzraudzība Akorda & Firma L4).
Gunita Jansone, BDCC vadītāja:
“Ogres novadā, pretēji valsts negatīvajai pozīcijai, kas ietver skolu likvidāciju, ir tapusi jauna skolas ēka, kas pievilinājusi skolēnus un skolotājus ne vien no novada, bet arī no Rīgas. Ogres Valsts ģimnāzijas ēka šobrīd ir viena no modernākajām Baltijā, piedāvājot plašu programmu klāstu. Godalga saņemta arī starptautiskajā konkursā “Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023”.

Šis notikums ir kļuvis par ikgadēju tradīciju un jau 10 gadus to organizē Building Design and Construction Council.