Aizvadīts Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā un MONUM BMX kausa izcīņa 03.07.2017

2018. gada 1. un 2. jūlijā Mežaparkā tika aizvadīts Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā un MONUM BMX kausa izcīņas sacensības.

Pirmajā sacensību dienā elites vīru konkurencē uzvaru izcīnīja „MŠA – Valmieras puikas” sportists Rihards Veide, bet uz goda pjedestāla kāpa arī Edžus Treimanis un MONUM atbalstītās komandas „Rīgas Favorīts” pārstāvis Kristaps Vekša. Junioru grupās nepārspēti palika Mikus Strazdiņš un Vineta Pētersone. Savukārt klubu vērtējumā triumfēja „Rīgas Favorīts”.

Otrajā dienā sacensību gars nebija zudis un sportisti nu jau trešo gadu pēc kārtas 18 dažādās vecuma un meistarības kategorijās sacentās par MONUM balvām un medaļām, kā arī galveno apbalvojumu spēcīgākajai komandai – ceļojošo MONUM kausu. Sveicot uzvarētājus, 1.–8. vietas ieguvējiem MONUM dāvāja balvas un medaļas, un apvienotās elites un junioru grupas uzvarētāji saņēma arī naudas balvas 1300 eiro apmērā. MONUM ceļojošo kausu izcīnīja trases saimnieki – sporta klubs „Rīgas Favorīts”.