Uzņēmums

Daudznozaru būvsabiedrība MONUM ir viens no Latvijas būvniecības nozares līderiem, kas īsteno dažāda mēroga un sarežģītības civilās un industriālās būvniecības projektus, veic infrastruktūras izbūves darbus, kā arī ielu un ceļu izbūvi vai rekonstrukciju. Ikvienā projektā tiecamies uz izcilību un uzņemamies atbildību par jebkuru būvniecības jautājumu no idejas līdz pat projekta realizācijai un nodošanai ekspluatācijā. 

Kopš MONUM izveides 2005. gadā, esam rekonstruējuši sabiedriskās ēkas, sporta un izglītības būves, veselības un aprūpes iestāžu ēkas, kā arī attīstījuši daudzus infrastruktūras objektus vairāk nekā 30 Latvijas pilsētās. Mūsu pēdējo sasniegumu vidū ir vērienīgā Siguldas sporta centra būvniecība, Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centra – bibliotēkas SALA būvniecība, kā arī daudzdzīvokļu īres namu būvniecība Valmierā, Gaujas ielas rekonstrukcija Ādažos un daudzi citi nozīmīgi objekti. Uzņēmuma klienti ir gan valsts un pašvaldību, gan privāti uzņēmumi, investori, kā arī citi būvniecības uzņēmumi.

MONUM nodarbina vidēji 100 darbiniekus – pieredzējušus projektu vadītājus, būvdarbu vadītājus, tāmētājus, sagādniekus, iepirkumu speciālistus, kvalitātes vadītāju, administratīvo personālu un citus profesionāļus.

Mūsu misija – radīt paliekošas vērtības, attīstot un nodrošinot ilgtspējīgu, drošu, videi un sabiedrībai draudzīgu būvniecības procesa vadību. Būt inovatīvam, zinošam un uzticamam sadarbības partnerim un darba devējam. Mēs būvējam Jums! 

 

TUV