3. decembrī, ievērojot būvniecības tradīcijas, atzīmēti spāru svētki MONUM objektā Krustabaznīcas ielā 9, kur top Nacionālo bruņoto spēku individuālā ekipējuma noliktava. Pasākums notika, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

“Spāru svētki ir tradīcija, kas simbolizē ēkas nozīmīgo konstrukciju un galveno būvdarbu noslēgumu. Tas ir brīdis, kad ēka praktiski sasniegusi savu augstāko punktu. Individuālā ekipējuma noliktavas objektā ir pabeigts darbs pie ēkas karkasa montāžas un tuvākajā laikā uzsāksim norobežojošo konstrukciju elementu montāžu,” MONUM projektu vadītāja Rita Markova-Gavrilova ieskicē projekta statusu.

Šī ir pirmā standarta tipa noliktava, kas nodrošinās Rīgas garnizona karavīru, zemessargu un jaunsargu apgādi ar individuālo ekipējumu. Ēkas kopējā platība būs aptuveni 1750 kvadrātmetru, tā tiks aprīkota ar modernajām tehnoloģijām  un inženiersistēmām, kas efektivizēs Nacionālo bruņoto spēku apgādes sistēmu. Projekta kopējās izmaksas ir 3,78 miljoni eiro. Būvdarbus plānots pabeigt jau nākamā gada vasarā.