Ceturtdien, 23. novembrī, Rēzeknē topošā rūpniecības kompleksa pamatos tika iemūrēta vēstījuma kapsula. Lai apliecinātu projekta unikalitāti un nozīmi, kapsulā tika ievietots īpašs vēstījums nākamajām paaudzēm. Kapsulā tika ievietots arī pašvaldības laikraksta “Rēzeknes Vēstnesis” 2017. gada 18. novembra numurs, kura galvenā tēma ir Latvijas proklamēšanas 99. gadadienas svinības.

Pasākumā piedalījās ar projektu saistītie viesi no visas Latvijas, bet kapsulu iemūrēja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvaldniece Sandra Ežmale, būvuzņēmuma "MONUM" valdes loceklis Māris Ozoliņš, Būvuzraudzības SIA “Isliena V” atbildīgais būvuzraugs Pēteris Šnevelis, kā arī Autoruzraudzības SIA “Ceturtais stils” pārstāvis Rolands Gruzītis.

Saskaņā ar projektu pašvaldības teritorijā, Viļakas ielā 1, plānots uzcelt rūpniecības ēku 6784,13 kvadrātmetra platībā, tai skaitā ražotnes daļu 4981,20 kvadrātmetra platībā un biroja daļu 1802,93 kvadrātmetru platībā.

Ēkas tiks aprīkotas ar visām nepieciešamajām inženierkomunikācijām – ūdensapgādi un kanalizāciju, apkuri, ventilāciju, elektroapgādi, tostarp paredzēts izbūvēt ugunsdzēsības automātikas sistēmu un zemējuma un zibensnovadīšanas sistēmu.