Šodien, 8.jūnijā, ekspluatācijā nodevām Valmieras daudzdzīvokļu īres namus. Tajos iedzīvotājiem būs pieejami 15 vienistabas dzīvokļi 25-30 m2 platībā, 90 divistabu dzīvokļi 34-41m2 platībā, kā arī 45 trīsistabu dzīvokļi 50-54 m2 platībā. Atsevišķiem divistabu un trīsistabu dzīvokļiem būs balkoni.Pagrabstāvā katram dzīvoklim paredzēta noliktavas telpa 4 m2 platībā, savukārt kāpņutelpu pirmajā stāvā būs nodalījums bērnu ratiņiem un velosipēdu novietošanai.

Lai dzīvošanu daudzdzīvokļu īres namos piemērotu arī cilvēkiem ar invaliditāti, katrā kāpņu telpā būs ierīkots atbilstoši aprīkots lifts no pagrabstāva līdz pat 5. stāvam. Divi vienistabas dzīvokļi ir plānoti cilvēku ar invaliditāti vajadzībām un ērtībām. Arī automašīnu stāvlaukumā ir paredzētas divas atbilstošas autostāvvietas. Kopumā paredzētas 150 automašīnu stāvvietas. Papildus pagalmā būs izvietots bērnu rotaļu laukums, futbola, volejbola un basketbola laukums, kā arī diezgan liela zaļā zona.

Dzīvokļi īrniekiem tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, iebūvētu virtuves iekārtu, izlietni, elektrisko plīts virsmu, cepeškrāsni un tvaika nosūcēju. Vannas istabas aprīkotas ar silto grīdu, tajās uzstādīta santehnika, elektriskais dvieļu žāvētājs, kā arī izveidots pieslēgums veļas mašīnai. Katrā dzīvoklī ievilkti trīs TV un interneta operatoru optiskie kabeļi, dodos iespēju īrniekiem izvēlēties sev piemērotāko pakalpojumu.