Aprīļa sākumā MONUM saņēma būvatļauju Alūksnes Izglītības un sporta centra būvniecībai Jāņkalna ielā 17a. Ir zināms ēkas vizuālais veidols, kā arī apstiprināts minimālais būvprojekta sastāvs.

Ēkā būs divas džudo zāles, aerobikas un trenažieru zāles. Projektā paredzēts izveidot arī atsevišķas zonas dažādām vieglatlētikas disciplīnām – tāllēkšanai, augstlēkšanai un diska mešanai, kā arī 100 metru garš skrejceļš. Sporta centrā būs pieejami vairāki basketbola laukumi, kā arī florbola un volejbola laukumi.

 

 

Šis ir vērienīgākais projekts pēdējo gadu laikā Ziemeļvidzemē ar kopējo platību vairāk kā 4000 m2. “Centrā būs pieejams viss daudzveidīgai sportošanai. Alūksne varēs lepoties ar reģiona līmenī ievērojamu būvi. Tā aizstās esošo, 1970. gadā celto sporta skolu, kurā vairāk nekā 30 gadus nav bijušas nekādas pārmaiņas,” saka MONUM projektu vadītājs Kaspars Strēlis.

Pasūtītājs ir Alūksnes novada pašvaldība. Projekta 1. kārtas izmaksas ir 6 555 001.03 eiro + PVN un 2. kārtas izmaksas - 2 339 191.05 eiro + PVN. Projekta vizualizāciju autori -  SIA "Vizualizāciju darbnīca", projektētājs - SIA “BM-projekts”.