2019. gada 28. martā skates Gada labākā būve Latvijā 2018 apbalvošanas ceremonijā MONUM būves - Limbažu peldbaseins, Valmieras īres nami un Rēzeknes rūpniecības komplekss – ieguvušas godpilnas  vietas. Konkurss jau 21. gadu ir nozares lielākais notikums, kurā arī šogad starp vairāk nekā 100 pieteiktajām ēkām MONUM būves ierindotas godalgotās vietās.

Katra būve rada augstu pievienoto vērtību konkrētajam reģionam - uzlabo vidi, attīsta infrastuktūru un sniedz pienesumu vietējai sabiedrībai.

Limbažu peldbaseins – 2. vieta nominācijā “Publiska jaunbūve” un MAPEI Simpātiju balva

Būve ir pilsētai un reģionam nozīmīgs objekts, kas apvieno sporta un veselības kompleksa funkcijas. Ēkā ir divi baseini - lielais baseins 25x11m un bērnu baseins 10x5m, kā arī tvaika pirts, sauna, trenažieru un aerobikas zāle. Projekta izmaksas – 3 655 177 eiro. Kopējā platība - 2 937,90 m2.

Valmieras īres nami – Atzinība nominācijā “Dzīvojamā jaunbūve”

Unikāls projekts – pirmie īres nami Latvijā, kas īstenots pašvaldības uzdevumā, tādējādi risinot dzīvojamā fonda trūkuma problēmu Valmierā. 150 moderni vienistabu, divistabu un trīsistabu dzīvokļi izvietoti divās ēkās. Projekta izmaksas – 7 983 580 miljoni eiro. Kopējā platība - 9 054, 90 m2.

Rēzeknes rūpniecības komplekss – Atzinība nominācijā “Ražošanas ēka”

Viens no pēdējo gadu lielākajiem objektiem Latgales reģionā, ko veido moderns rūpniecības komplekss, ražošanas korpuss, administratīvās ēka un tehniskās telpas. Lai ēka būtu ērti sasniedzama, tika izbūvēts arī piebraucamais ceļš ar nepieciešamo publisko infrastruktūru – autostāvvietu vieglajām un kravas automašīnām. Ēkas kopējā platība ir vairāk kā 6000 kvadrātmetru, izmaksas - vairāk kā 4 miljoni eiro.