MONUM turpina atbalstīt Latvijas BMX izlasi arī olimpiskajā gadā 23.03.2016

Jau otro gadu pēc kārtas MONUM ir Latvijas BMX izlases galvenais atbalstītājs.

Aizvadītajā gadā divkārtējais Olimpiskais čempions Māris Štrombergs izcīnīja uzvaru Rock Hill, ASV, notiekošajās noslēdzošajās Pasaules kausa izcīņas posma pamatsacensībās, Edžus Treimanis izcīnīja sesto vietu pasaules čempionāta braucienā uz laiku, Vineta Pētersone kļuva par Eiropas čempioni G16 meiteņu grupā, bet Mikus Strazdiņš šajās sacensībās izcīnīja bronzas godalgu B16 jauniešu grupā.

Veiksmīgā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas un MONUM sadarbībā turpināsies arī 2016. gada sezonā.

Mēs esam gandarīti, ka būvniecības uzņēmums MONUM turpinās atbalstīt Latvijas BMX pieaugušo un jaunatnes izlases Riodežaneiro Olimpiādes spēļu gadā. MONUM sniegtais atbalsts ir nenovērtējams mūsu labākajiem elites sportistiem šajā nozīmīgajā sezonā, kā arī dos iespēju sevi apliecināt mūsu jaunajiem braucējiem starptautiskajā arēnā, kuri mērķtiecīgi gatavojas, lai cīnītos par medaļām Tokijas Olimpiādes spēlēs 2020. gadā. Ar neatlaidīgu darbu un sportiskajiem panākumiem Latvijas BMX ir pierādījis savu gribēšanu un varēšanu, un mēs ceram, ka veiksmīgā sadarbība turpināsies arī pēc šīs Olimpiādes cikla beigām!